Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

Opublikowano: 20 marca 2018

25 marca – Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa.

• Przed Mszą Św. o 11:00 będzie procesja i poświęcenie palm. Palmy będą rozprowadzane przez uczniów szkolnego koła CARITAS działającego przy szkole podstawowej nr 1.
  • Ministranci rozprowadzać będą wypiekane z ciasta Baranki Wielkanocne. Dochód przeznaczony jest na letni wypoczynek LSO. Zapraszamy także na inne słodkości.
  • Tradycyjnie już Niedziela Palmowa jest zarazem Światowym Dniem Młodzieży. Z tej okazji zapraszamy młodzież od 3 klasy gimnazjum, licealistów i studentów w sobotę na Diecezjalne Spotkanie przed Niedzielą Palmową. Spotkanie odbywa się w Seminarium. Zakończenie w Opolu ok. 21:30. Konieczne jest zgłoszenie przez formularz podany na naszej stronie parafialnej. Ze względów organizacyjnych zapisy do środy.
  • Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza w Niedzielę Palmową na godzinę 14:00 do katedry opolskiej osoby żyjące w związku niesakramentalnym na wspólne nabożeństwo pokutne.
  • Droga Krzyżowa 0 godz. 19:00. Podobnie jak w ubiegłych latach przejdzie ulicami Kilińskiego, Rynek, Drzymały, Lompy, Rynek. Zapraszamy do licznego udziału.