1 i 2 Listopada

Opublikowano: 28 października 2017

W środę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Świętych jak w Niedzielę z
wyjątkiem Mszy o godz. 12.30. O godz. 13.00 sprawowana będzie Msza Święta w kaplicy pw. Zmartwychwstania Pańskiego a bezpośrednio po niej o godz. 14:00 rozpoczniemy nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich . Nie będzie również popołudniowego nabożeństwa.
Wierni, którzy nawiedzą kościół w środę od południa lub w Dzień Zaduszny, oraz do
8 listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden
raz w ciągu dnia.
Od piątku do przyszłego poniedziałku zapraszamy do modlitwy Różańcowej za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.15.
W czwartek: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych:
Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 15.oo (na cmentarzu), 18.00;
o godz. 14.00 Nabożeństwo na cmentarzu w Niemodlinie oraz poświęcenie nagrobków;
o godz. 19.00 dla młodzieży i chętnych dorosłych Droga Krzyżowa na cmentarzu w Niemodlinie. Rozpoczęcie w kaplicy na cmentarzu, zabieramy ze sobą znicze.