Boże Ciało – Podziękowanie + FOTO

Opublikowano: 19 czerwca 2018

Pragniemy zwrócić się do Was, kochani Parafianie, ze słowami wdzięczności za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała w dniu 31 maja br. Była ona uwielbieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, świadectwem wiary i pobożności eucharystycznej nas wspólnoty parafii Niemodlin.
Pragniemy powiedzieć serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim rodzinom mieszkającym przy Rynku naszego miasta i tym którzy solidarnie wraz z nimi przygotowywali ołtarze na trasie procesji i zadbali o ich wystrój i śliczne kwiaty. Dziękujemy strażakom z OSP Grodziec, którzy uświetnili swoją obecnością uroczystość i nieśli baldachim; policji z komisariatu Niemodlin za troskę o bezpieczny przebieg procesji, oraz pocztom sztandarowym, dzieciom Mari, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i dostojny przebieg procesji Bożego Ciała.
Jesteśmy przekonani, że udział w tegorocznej procesji poprzez modlitwy obecnych, przyczyni się również do umocnienia wiary, miłości i nadziei wszystkich parafian.
Dziękując wszystkim za wszelki poniesiony trud i udział w procesji Bożego Ciała, z serca Wam błogosławimy. Jak zawsze będziemy Was polecać opiece Patronki Parafii podczas różnych nabożeństw.

Skip to content