23 – 30 I

1. Bóg zapłać za wszelakie złożone ofiary i za pomoc okazaną na rzecz naszej parafii. Kolekta remontowa wyniosła – 9000 zł – Bóg zapłać.
  2. czwartekgodz. 17. 00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  3. niedzielęgodz. 19. 00 w salce spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
  4. We wtorek i czwartek – na wieczornej Mszy św. są wolne intencje.
  5. W ubiegłym roku zakończyliśmy renowację ołtarzy, kaplic i ambony w kościele. Według projektu wymagane jest liczenie osób odwiedzających nasz kościół. Dlatego w tym celu na stoliku wystawione są kartki gdzie w poszczególny kolumny należy wpisać swoje imię i nazwisko, datę – kiedy było się w kościele i podpis.
  6. Zakończyliśmy Msze św. kolędowe – Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary.
  7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Mały Gość Niedzielny za tydzień nowy nr Gościa Niemodlińskiego w cenie 4 zł.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli: Julia Czółno, l. 84; Bogdan Pufka, l. 67; Czesław Łozowicki, l. 83; Helena Brukało, l. 84