26 VI – 3 VII

1. Bóg zapłać za wszelakie złożone ofiary i za pomoc okazaną na rzecz naszej parafii.
    Kolekta remontowa wyniosła: 7 000 zł – Bóg zapłać.
    Dzisiaj kolekta jest przeznaczona na dzieła apostolskie zakonu ojców jezuitów. Jest to nasz wyraz wdzięczności za głoszone słowo i sprawowane sakramenty.
    W środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, dlatego kolekta będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską. W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.
  1. Podziękowanie wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w Misjach świętych.
    W kontekście oktawy podziękowania panom, którzy nieśli baldachim, pocztom sztandarowy, dzieciom sypiącym kwiaty, Mariankom i ministrantom.
  2. Dzisiajgodz. 20. 00 nabożeństwo przy krzyżu na ul. Korfantego i Daszyńskiego.
  3. Od jutra przez cały okres wakacyjny:
    – Msze św. od poniedziałku do piątku: poranne będą o godz. 7.00, a wieczorne o godz. 18. 30;
    – w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12. 30, natomiast będzie w kaplicy w Lipnie – o godz. 15. 00 lub o godz. 15. 30 z racji odpustu;
    – w środy kancelaria będzie nieczynna;
    – na czas wakacji nie będzie odwiedzin chorych w pierwsze soboty miesiąca.
  4. pierwszy piątek miesiąca:
    – dodatkowa Msza św. o godz. 9. 00
    – po Mszy św. wieczornej nocna adoracja w int. Młodzieży,
    – adoracja od godz. 20. 00 – 21. 00 będzie prowadzona – adresatami spotkania są nie tylko ludzie młodzi, ale nade wszystko ludzie, którzy czując się odpowiedzialni za przekaz wiary młodemu pokoleniu, niekiedy tracą nadzieję, że to może się udać. Hasło przewodnie naszego czuwanie modlitewnego to „MURY  JERYCHA”.
  5. pierwszą sobotę miesiąca: o godz. 7. 00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i o godz. 8. 00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż różańcowych o godz. 10. 45 i 17. 15.
    Również w przyszłą niedzielęgodz. 16. 00 nabożeństwo przy krzyżu w Michałówku.
  6. Na Górze św. Anny w przyszłą niedzielę o godz. 10. 00 początek pielgrzymki dla dzieci.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Kamil Stępień (zam. w Opolu) i Kornelia Kieloch (zam. w Niemodlinie) – zapow. 3. Kamil Bajorko (zam. w Gościejowicach) i Emilia Jukowska (zam. w Gościejowicach) – zapow. 2.
  8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, jest nowy numer Gościa Niemodlińskiego.
  9. W tym tygodniu odeszli: Czesława Olewicz, l. 75; Wincenty Brykowski, l. 81