22 – 29 I 2023

1. Bóg zapłać za wszelakie złożone ofiary i za pomoc okazaną na rzecz naszej parafii.
    Kolekta remontowe wyniosła 7 500 zł – Bóg zapłać.
  2. czwartek od godz. 17. 00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Adorację zakończymy koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. piątek dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18. 00.
  4. Zakończyliśmy kolędę – w imieniu kapłanów i ministrantów dziękujęmy za złożone ofiary, poczęstunek, a przede wszystkim za wspólną modlitwę i rozmowę.
    Przypominamy, że powraca:
    – Msza św. wieczorna od poniedziałku do piątkugodz. 18 00,
    – w środę kancelaria będzie czynna od godz. 16. 00 do 17. 00,
    – spowiedź poł godziny przed Mszą św.
  5. przyszłą niedzielę na godz. 16. 00 grupy parafialne i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie kolędowe do salki.
  6. niedzielę 5 II zapraszamy na koncert organowy o godz. 17. 00 w wykonaniu Emanuela Bączkowskiego, organisty Kościoła Środowisk Twórczych w Warszawie. W programie utwory – Bacha, Schuberta, Morricone, Sawy i innych.
    Natomiast o godz. 19. 00 w salce spotkanie radnych Rady Duszpasterskiej.
  7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, , w przyszłą niedzielę będzie nowy nr Gościa Niemodlińskiego – będzie on kosztował 5 zł.
  8. W tym tygodniu odeszli: Cecylia Wołoszczuk, l. 97; Zygmunt Langner, l. 64; Jan Kristman, l. 83

29 I – 5 II 2023

2. Dzisiejsze spotkanie grup parafialnych jest odwołane.
  3. czwartek przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – tradycyjnie nazwane Matki Bożej Gromniczej i podczas Mszy św. będzie błogosławieństwo świec. Jest to także dzień życia konsekrowanego, dlatego kolekta będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.
    czwartek od godz. 17. 00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Adorację zakończymy koronką do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie kręgu biblijnego.
  4. piątek przypada wspomnienie św. Błażeja i po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo gardła.
  5. pierwszy piątek miesiąca:
    – dodatkowa Msza św. o godz. 9. 00
    – o godz. 18. 00 Msza św. szkolna,
    – po Mszy św. wieczornej nocna adoracja w int. Młodzieży,
    – adoracja od godz. 20. 00 – 21.00 będzie prowadzona.
  6. pierwszą sobotę miesiąca: o godz. 7. 00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i o godz. 8. 00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Również w sobotę od godz. 9. 00 odwiedziny chorych.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż różańcowych o godz. 10. 45 i 16. 45 (z racji koncertu wcześniej).
  8. przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert organowygodz. 17. 00 w wykonaniu Emanuela Bączkowskiego, organisty Kościoła Środowisk Twórczych w Warszawie. W programie utwory – Bacha, Schuberta, Morricone, Sawy i innych.
    Natomiast o godz. 19. 00 w salce spotkanie radnych Rady Duszpasterskiej.
  9. poniedziałek 6 IIgodz. 18. 30 w kościele  spotkanie kl. 8 Sz. P., oraz w salce kl. 7 Sz. P. Natomiast we wtorek 7 II i środę 8 IIgodz. 16. 30 spotkanie kl. 6 Sz. P.
  10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, jest nowy nr Gościa Niemodlińskiego – w cenie 5 zł.
  11. W tym tygodniu odeszli: Jan Warner, l. 88; Wacław Pietruszewski, l. 66