Ur. NMP Królowej Polski – Msza św. w intencji Ojczyzny

Opublikowano: 8 maja 2018

W uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej PolskiŚwięto Konstytucji 3 Maja, odprawiona została Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Niemodlinie. Uroczystości przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Jerzy Chyłek, proboszcz parafii WNMP. Uroczystą Eucharystię współkoncelebrowali ks. Paweł Czernichowski i ks. Zbigniew Majewski – wikariusze niemodlińskiej parafii. W kościele były poczty sztandarowe dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy, harcerzy, stowarzyszeń, strażaków ochotników, instytucji i przedstawiciele władz gminy Niemodlin na czele z burmistrz Dorotą Koncewicz, radnymi Rady Miejskiej w Niemodlinie oraz licznie zgromadzeni parafianie.

zdjęcia dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy Niemodlin
Skip to content