Bierzmowanie 2018 – GALERIA

Opublikowano: 7 maja 2018

W niedzielę, 15 kwietnia bieżącego roku podczas uroczystej Mszy świętej w niemodlińskiej świątyni został udzielony Sakrament Bierzmowania. Ksiądz Biskup Paweł Stobrawa namaścił Krzyżmem świętym naszą młodzież, jak również kandydatów do sakramentu bierzmowania z parafii: Dąbrowa, Rogi, Skorogoszcz i Gracze.
Na początku Mszy świętej w stronę księdza Biskupa Pawła, została skierowana prośba o udzielenie Sakramentu, a także prośba o pamięć w modlitwie w intencji naszych młodych, którą w stronę Ekscelencji kierowała delegacja rodziców.
Ten wymowny Sakrament przyjęło 124 kandydatów. Msza święta zakończyła się uroczystym błogosławieństwem, a także wręczeniem pamiątek, które mają towarzyszyć na dalszej drodze życia wiarą, nadzieją i miłością.

Skip to content