Nowi ministranci i lektorzy

Opublikowano: 10 lipca 2018

W Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła podczas Eucharystii o godz. 18.00 do grona Liturgicznej Służby Ołtarza dołączyli nowi ministranci i lektorzy, którzy poprzez specjalne błogosławieństwo udzielone przez Ks. Proboszcza zostali dopuszczeni do zaszczytnej służby Panu Bogu podczas celebracji liturgicznych.

Nowi ministranci oraz lektorzy do tej chwili przygotowywali się przez kilka miesięcy pod czujnym okiem parafialnych ceremoniarzy a przede wszystkim opiekuna LSO – Ks. Pawła. Witając ich w tej nowej wyjątkowej roli życzymy im jednocześnie aby zawsze gorliwie i rzetelnie spełniali rolę jaką tak ochotnie podjęli.

Zapraszamy też wszystkich chłopców chętnych do zostania ministrantem do włączenia się do tej służby, która jest prawdziwą szkołą obowiązkowości i „kuźnią charakterów” pozwalająca oprócz nabycia odpowiednich umiejętności, na rozwinięcie swojej wiary, odpowiedzialności, a także zyskanie nowych przyjaźni i dobre spędzenie wolnego czasu.

Zdjęcia fot. Beata Drosdziok

Skip to content